Obserwatorzy

poniedziałek, 26 września 2016

Wymianka zakładkowa z jesienią w tle

Ostatnio wszystko robię z opóźnieniem... kilka dni temu zakończyła się wymianka zakładkowa, zorganizowana przez Kasię - wszystkie szczegóły w banerku obok :)

Ja dostałam paczkę z niezwykłą zawartością już 2 września (miły prezent tuż po powrocie ze szkoły). A czegóż tam nie było... Popatrzcie:
Wszystkie cudowności od Agulka z bloga Haftowane pasje

Zakładki są cudne, wykonane techniką, która jest dla mnie czarną magią (specjalistki od scrapek - jak wy dobieracie te wszystkie papierki, kwiatki, koronki, zawieszki, perełki itp., że to daje taki piękny efekt???). Urzekły mnie także szydełkowe żołędzie w karteczce - super pomysł.

Moja odpowiedź wydała mi się dość skromna... ale cóż :) Postanowiłam wykonać prezenty w różnych technikach - zakładka z haftem krzyżykowym, zakładka wykonana techniką iris folding i kartka z haftem matematycznym. Te dwie ostatnie metody musiałam sobie przypomnieć, bo prawdę mówiąc, uczyłam się ich dość dawno (na warsztatach katechetycznych, tak na margnesie :) ), ale myślę, że efekt zadowalający:Adresatce się podobały :)

A skoro już chwalę się prezentami, to jeszcze jedno... Jakiś czas temu miałam urodziny... moje dzieciaki (no dobra - młodzież) z kochanej grupy parafialnej pamiętały (chyba facebook trochę pomógł) i sprawiły mi prezent... Przyszli na salkę parafialną z wielgachną torbą, odśpiewali mi "sto lat" tak głośno, że ksiądz proboszcz usłyszał, chociaż już siedział w samochodzie, bo wyjeżdżał (oczywiście przyszedł sprawdzić, komu to śpiewają) i wręczyli prezent:Kochani.. jak oni mnie dobrze znają :) Dostałam puchatą poduchę, książkę (jednego z moich ulubionych publicystów), kilka babskich drobiazgów (krem, pomadka ochronna, lakier do paznokci), słoik ciastek własnej roboty (Monika... ) oraz arcydzieło - portret (?) mojego psa!! Własnoręczne namalowany przez Bognę, która wzorowała się na zdjęciu Atosa z fb. Uderzające podobieństwo! I jak tu ich nie kochać... :)

6 komentarzy:

 1. Super zakładeczki i karteczki na wymiankę! pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Son maravillosos!! todos los regalos.
  Feliz semana.
  Un beso

  OdpowiedzUsuń
 3. Gosiu bardzo Ci dziękuję za takie wspaniałości. Zakładki są już wykorzystywane pełną parą - bo ja to mól książkowy jestem straszny:)
  Techniki które wymieniłaś - iris folding i haft matematycznym są dla mnie czarną magią, więc tym bardziej się cieszę, że są w moim posiadaniu rzeczy wykonane tymi technikami.
  Pozdrawiam Cię gorąco:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję dzieciaków! Dołączam się do życzeń! <3

  OdpowiedzUsuń