Obserwatorzy

czwartek, 3 października 2013

Magiczny SAL Świąteczny - #1

Zaczęłam wyszywanie świątecznej bombki jakiś czas temu. Widać już efekty :) Ten haft to taki eksperyment: z kolorem i z tkaniną. Wyszywam na materiale Bellana 20ct, kolor stare złoto; mulina Ariadna numer 504(1599). Co sądzicie o takim zestawieniu kolorystycznym?

Zaczęłam wyszywanie od góry. Na innych blogach zauważyłam, że preferujecie raczej zaczynać od dołu. Cóż, spotkamy się pośrodku :)

4 komentarze:

 1. od kokardy chyba jest szybciej:):) Świetny kolor kanwy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie w komentarzu do innej bombki napisałam, że żałuję zaczęcia haftu od bombki. Ją się tak szybko i fajnie haftowało a do wstążki nie mam serca :) Wybrałaś ciekawe kolory zauważyłam, że panuje biel i czerwień :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też zaczęłam od kokardy, ale nie wiem czy wystarczy mi nici, bo mam tylko jeden moteczek, najwyżej bombka będzie w trochę innej tonacji kolorystycznej:) Twoja praca już nabiera kształtów, zestawienie kolorystyczne bardzo fajne:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Twoja bombeczka będzie wspaniała...kolorek milutki, u mnie czarno z bielą....a zobaczymy się w środku! ja robię od lewego dołu, teraz planuje lewa górę właśnie z kokardka potem prawy dół i reszta kokardki...taki kaprys mam a co!

  OdpowiedzUsuń